GLASSOLUTIONS SAINT-GOBAIN

GLASSOLUTIONS Polska wchodzi w skład GLASSOLUTIONS Saint-Gobain - europejskiej sieci przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem i zbytem szkła na potrzeby sektora budowlanego.

 
Mając ponad 240 oddziałów w całej Europie dysponujemy niezrównanym doświadczeniem w zakresie przerobu szkła, dzięki czemu możemy zaopatrywać naszych klientów w wysokowartościowe nowatorskie wyroby szklane przeznaczone do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych zarówno w nowych jak i w remontowanych obiektach budowlanych.

 

 

zaklady1 zaklady2 zaklady3

 


GLASSOLUTIONS Sain-Gobain oferuje wyroby i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, architektów, producentów okien oraz innych firm prowadzących działalność w sektorze budownictwa spełniające wymagania oczekiwane od przedsiębiorstw rynkowych.

Nasze wyroby o wysokiej jakości są wytwarzane w nowoczesnych centrach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie.

 

Zatrudnienie:

zatrudniamy ponad 13.500 pracowników w całej Europie

Liczba oddziałów:


240

 

Wyposażenie:


linie do produkcji szkła zespolonego i laminowanego, wielowarstwowego szkła bezpiecznego; piece do hartowania; piece do gięcia; możliwości wykonania sitodruku, nadruków na szkle i foli EVA, trawienia, piaskowania, szlifowania, wiercenia
i wielu innych operacji.